Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Дата: 05.07.2019 10:09

Міністерство юстиції України інформує про підстави та порядок зупинення державної реєстрації прав.

Згідно з ст. 25 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі - Закон).

Проведення реєстраційних дій зупиняється на підставі рішення суду про заборону вчинення реєстраційних дій, що набрало законної сили, або на підставі заяви власника об’єкта нерухомого майна про заборону вчинення реєстраційних дій щодо власного об’єкта нерухомого майна.

Про зупинення реєстраційних дій на підставі рішення суду про заборону вчинення реєстраційних дій державний реєстратор невідкладно повідомляє власника об’єкта нерухомого майна…

Завантажити інформацію про Підстави та порядок зупинення державної реєстрації прав