Кримінальна відповідальність за порушення законодавства у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу

Дата: 05.07.2019 10:08

Питання відповідальності у сфері державної реєстрації нерухомості  та бізнесу регулюється статтею 38 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та статтею 35 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

Державні реєстратори, суб’єкти державної реєстрації за порушення законодавства у сфері державної реєстрації несуть дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну або кримінальну відповідальність у порядку, встановленому законом...

Завантажити інформацію про кримінальну відповідальність за порушення законодавства у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу