Призупинення роботи дошкільних установ у Жашкові

Дата: 03.07.2019 11:10

Фото без описуУ Жашківській громаді починають практикувати почергове припинення функціонування закладів дошкільної освіти в літній період. З чим це пов’язано та які варіанти відвідування дитсадків влітку пропонуються батькам – у відеоматеріалі.

У Жашкові налічується шість дитячих садочків, в яких успішно здійснюється, упродовж року, навчально-виховний процес. Влітку заклади дошкільної освіти дещо змінюють свій режим роботи. Працюватимуть почергово, що дасть змогу  провести планові ремонтні роботи та відправити у заслужені відпустки персонал.

Списковий склад вихованців у дитсадках міста дещо перевищує норму, проте по факту відвідують дошкільні установи значно менше дітей, особливо в літній період.  Тож, відповідно, проблем з переведенням дитини, на час припинення роботи, в іншу дошкільну установу зовсім немає.