Жашківська міська рада
Черкаська область, Уманський район

Жашківська команда вперше стала призером Чемпіонату Черкаської області з баскетболу

Дата: 26.06.2019 14:37
Кількість переглядів: 859

Фото без описуЖашківські баскетболісти цими днями - в особливому піднесенні. 22 червня проходив фінал  Чемпіонату черкаської області з баскетболу серед чоловіків. У змаганнях брали участь команди з м.Черкаси, м.Умань, м.Кам’янка та збірна Жашківської громади (тренери Володимир Чорний і Констянтин Зволінський, капітан Роман Мокрицький).

У півфіналі «Жашків» виграв у Кам’янки і вийшов у фінал, Черкаси виграли в команди Умані. У боротьбі за перше місце «Жашків» поступився Черкасам лише 9 очками (рахунок 92:83) – і став срібними призерами Черкаської області з баскетболу.

Кращим гравцем турніру також визнано жашківчанина – Мурого Олександра.

Взяти участь у Чемпіонаті баскетболістам вдалося за сприяння Жашківської міської ради, зокрема - відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму, якими приділяється велика увага розвитку дорослого спорту в громаді.

Хай щастить нашим спортсменам у здобутті ще вищих нагород!