Черкаська область, Уманський район

ЮНІ СПОРТСМЕНИ ЗІ СКИБИНА ПІДКОРЮЮТЬ НОВІ ВЕРШИНИ

Дата: 24.06.2019 22:36
Кількість переглядів: 943

Фото без опису15 червня проходив Відкритий чемпіонат Киева з пауерліфтингу. Юні вихованці Ігоря Климанського, учасники спортивно-оздоровчого клубу «Козацький гарт» Скибинського будинку культури взяли уасть у цих змаганнях. Як результат: Поліщук Микола та Климанська Світлана посіли 1 місце у своїх вагових і вікових категоріях. Світлана, до слова, була наймолодшою учасницею чемпіонату.

А вже 23 червня юні спортсмени зі Скибина підкорювали Перший турнір Лисянського району з пауерліфтингу та армреслінгу. І знову повернулися додому із призовими місцями:

• Климанська Світлана зайняла 1 місце з пауерліфтингу,
  • Коберник Андрій - 3 місце з пауерліфтингу,
  • Поліщук Микола зайняв 2 місце (результат 497,5 кг) з пауерлітингу, екстримальний жим 55 кг, 41 раз – 1 місце, станова тяга 225 кг –  2 місце,
  • Поліщук Микола - 1 місце з армреслінгу,
  • тренер цих завзятих юнаків і дівчат Климанський Ігор  зайняв 1 місце з армреслінгу.

Побажаймо нашим спортсменам подальших успіхів та росту.