Прогноз погоди на 4-8 червня. Штормове попередження

Дата: 03.06.2019 16:01

Фото без описуПопередження про небезпечні метеорологічні явища

І рівня небезпечності (НМЯ І) по Черкаській області

Вдень 4 червня в Черкасах і області очікуються грози, місцями по області град та шквали 15-20 м/с.  (І рівень небезпечності, ЖОВТИЙ)

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

На 4 червня 2019 р.

Хмарно з проясненнями. Вночі невеликі короткочасні дощі, місцями грози. Вдень короткочасні дощі, грози, місцями град та шквали 15-20 м/с. Вітер східний, 7-12 м/с. Температура вночі 14..19º, вдень 24..29º.

На 5-6 червня. Мінлива хмарність. Короткочасний дощ, гроза, в окремих пунктах град, шквали 15-20 м/с. Вітер переважно південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 13-18º, вдень 24-29º.

На 7-8 червня. Невеликі короткочасні дощі. Температура вночі 13-18º, вдень 24-29º.