Увага! Громадське обговорення!

Дата: 24.05.2019 15:52

Фото без описуПовідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту Стратегічного плану розвитку Жашківської об’єднаної територіальної громади до 2027 року.

З метою громадського обговорення на сайті Жашківської міської ради оприлюднено заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту Стратегічного плану розвитку Жашківської об’єднаної територіальної громади до 2027 року.

Строк громадського обговорення заяви – 15 (п'ятнадцять) днів з даної публікації.

Відповідальний за організацію розгляду – Донус Лариса Петрівна, начальник загального відділу апарату  виконавчого комітету  Жашківської міської ради.

Пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту Стратегічного плану розвитку Жашківської об’єднаної територіальної громади до 2027 року приймаються в адмінбудівлі  Жашківської міської ради за адресою: вул. Захисників України, буд. 17, м. Жашків, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19200, або на електронну адресу: vukoncom016@ukr.net

Тел.: (04747) 6-11-45

Ознайомитись із заявою можна на офіційному сайті Жашківської міської ради zhashkivska.gromada.org.ua

ЗАВАНТАЖИТИ МАТЕРІАЛИ