«З любов’ю, ніжністю, теплом». Родинне свято в Марійці

Дата: 21.05.2019 10:05

Фото без опису«З любов’ю, ніжністю, теплом» - під такою назвою проходило 19 травня родинне свято у селі Марійка. Захід було приурочено до Міжнародного дня Матері, Міжнародного дня сім’ї та Дня вишиванки.

Аби концертна програма була насиченою та яскравою, до участі в ній були залучені учасники художньої самодіяльності різного віку та колективи з інших населених пунктів:

- аматори сцени Вільшанського сільського будинку культури;

- вокальний колектив «Мрія» ( худ. керівник Гребенюк В.Я.) Жашківського міського будинку культури;

- вокальний колектив «Горлиця» (худ. керівник Самборський В.М.) Марійківського сільського клубу та юні таланти с.Марійка, яких підготувала бібліотекар с.Марійка Шелестовська Г.В.

Ведучі –  Покуль Наталя та Кирпа Павло.

Присутніх в залі розчулювали подаровані кожній жінці в залі букетики живих квітів та пісенні номери, веселили дитячі постановки.

Свято пройшло завдяки підтримці Жашківської міської ради, відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму, яким було закуплено подарунки для учасників художньої самодіяльності.