«Едем» на наймасштабнішій події року – Всеукраїнському Чемпіонаті Art Dance-2019

Дата: 20.05.2019 11:58

Фото без опису11 травня у Києві відбулася наймасштабніша подія року - фінал Всеукраїнського Чемпіонату Art Dance-2019. Протягом всього року організатори та професійне журі відвідали 7 міст України в пошуках кращих та сильних танцюристів.

У IV турі Народний хореографічний колектив «Едем» став Золотим Чемпіоном з постановкою "Посвята жінці", яку представляли і на фіналі. Фінал видався досить важким. З самого ранку і до пізньої ночі кращі танцівники України боролися за звання Чемпіона-2019. 170 неперевершених постановок було представлено на огляд журі, якими були відомі та професійні хореографи. Влад Яма, Олена Шоптенко, Greg Chapkis, Олександр Лещенко, Руслан Махов. Ведучим Чемпіонату був - Олександр Кривошапко.

Ми отримали величезний досвід, змагаючись з найсильнішими колективами на професійній сцені.  Отримали кубок та диплом TOP -100. Додому приїхали з позитивними враженнями. Атмосфера, яка панувала в той день- словами не передати.

Днями «Едем» виступив із прем’єрою номеру на VIII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «KIDS WILL», посівши 2 місце!

Ці досягнення вкотре доводять високий рівень підготовки вихованців та їхню наполегливу роботу. Ми працюємо далі і готуємося до нового Art Dance-2020.

Керівник Народного хореографічного колективу «Едем» Вікторія Бакуменко