Танцювальний колектив «Onyx». VI Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «GLOBAL - DANCE»

Дата: 20.05.2019 11:27

Фото без опису11-12 травня  в м.Умань проходив VI Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «GLOBAL - DANCE». Із двома хореографічними постановками на головній уманській сцені виступав танцювальний колектив «Onyx» (кер.Антоніна Горобець).

За два дні фесту 60 колективами із 13 областей України було презентовано 216 номерів. Серед такої великої кількості учасників гідно представили свій колектив і жашківські вихованці, виборовши призові місця:

• молодша група (3-8 років) із танцем «Модні дітки» - ІІІ місце,
  • старша група (7 - 14) із танцем «Давай танцуй» - ІІ місце.

«Onyx» нещодавно він увійшов до складу колективів відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради та вже вдруге бере участь у конкурсі за підтримки органу самоврядування Жашківської громади.