Дебют «Світанку»

Дата: 20.05.2019 10:38

Фото без описуЦьогоріч виповнюється 69 років Жашківському міському будинку культури. Так склалося, що за всю історію функціонування закладу жоден танцювальний колектив не брав участь у хореографічних фестивалях та конкурсах.

Дебютував на великій сцені у цьому жанрі танцколектив Жашківського МБК «Світанок», взявши участь 12 травня  у VI Міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «GLOBAL - DANCE» (м.Умань). Отже, навіть у 69 можна стати дебютантом!

Юні танцівники отримали диплом третього ступеня в  категорії «стилізація народного танцю».

Можна було б сказати, що III місце – це невелике досягнення. Та головне – покладено початок. Для дебюту – досить непогано, тим більше, що колектив працював до цього часу на аматорському рівні.

Першочерговою метою колективу та його керівника було взяти участь у конкурсному заході, почути зауваження та побажання журі, подивитись на роботу інших колективів (а за два дні фестивалю на сцені побувало понад 2 000 учасників).

Колектив та батьки вихованців вдячні за реалізацію цієї поїздки Жашківській міській раді, відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму. Дякуємо і Тетяні Громовій за розуміння і допомогу із сценічним вбранням.

Тож, юний «Світанку», натхнення тобі, нових звершень і висот!

Керівник танцювального колективу «Світанок» Катерина Рибаченко

Довідково: Танцювальний колектив «Світанок» функціонує на базі Жашківського міського будинку культури з 2011 року, нараховує понад 20 учасників віком від 9-16 років.