Дата: 14.05.2019 11:13

Управління Державної казначейської служби України у Жашківському районі Черкаської області повідомляє, що з 02 травня 2019 року функціонують нові небюджетні рахунки групи 3719 для сплати єдиного соціального внеску відкриті на ім′я територіальних органів Державної фіскальної служби України на МФО 899998.

Ознайомитись з переліком відкритих рахунків можна на офіційному сайті Державної фіскальної служби України за посиланням:  Головна → Довідники, Реєстри, Переліки → Реєстри → Реєстр рахунків для сплати єдиного внеску (з 02.05.2019)