Увага! Громадське обговорення!

Дата: 18.04.2019 16:43

Відповідно до статей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядку громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555, з метою оприлюднення проектів містобудівної документації на місцевому рівні та доступ до цієї інформації громадськості щодо врахування громадських інтересів  Жашківська міська рада повідомляє наступне.

Розроблено містобудівну документацію: «Детальний план території земельних ділянок розташованих за адресами:  місто Жашків вулиця Заводська, 35,37,39, вулиця Спортивна,1-в; 1-г» для розміщення адміністративної будівлі, автомобільних стоянок, автомийки, майстерні побутової техніки, адміністративно-побутового приміщення, гаражу для легкових автомобілів, цеху розфасовки круп в пакети, цеху розфасовки олії, цеху розфасовки цукру, господарських споруд. Передбачено розміщення малих очисних споруд, очисних споруд для очистки поверхневих і стічних вод, артезіанську свердловину для технічних потреб та пожежний резервуар.

Розробник детального плану  території комунальне проектно – виробниче архітектурно-планувальне  підприємство « Облархбюро» Черкаської обласної  ради.

Термін обговорення    з 11.12.2018 року по 11.01.2019 року включно.

Адреса  для  подання пропозицій та  зауважень  щодо даного детального  плану території: виконавчий комітет Жашківської  міської ради; вул. Захисників  України, 17  м.  Жашків  Черкаська   обл.;  19201;

Тел. (04747) 6-11-41;  6-17-97.

Форма подання пропозиції довільна , анонімні  звернення не розглядаються.

Пропозиції приймаються  з   11.12.2018    по 11.01.2019  року  включно.

Завантажити графічні матеріали