Більшість нагород з музичного конкурсу в Італії здобули українці, зокрема - жашківчани

Дата: 03.04.2019 11:45

Нещодавно гармоністи жашківщини та їхній керівник Іван Сухий  повернулись  додому із Італії, де брали участь у міжнародному конкурсі  "Italian Break Spring".

Щоб потрапити на цей  конкурс, у січні учні Жашківської музшколи  виграли інтернет- конкурс international festival contest  і були запрошені  до Італіі.

Учасники  конкурсу  були з Манголіі, Казахстану, Єстоніі, Білорусі,  Росіі та України.

Конкурс проходив у знаменитому  м.Сан-Маріно столиці найдавнішої   однойменної держави та  ще й  у знаменитому  театрі Монте-Тітано.

Досягнення:

Брати-Акордеоністи Дмитро-Олег Оверчуки - 2 місце,

Дрозденко Олександр,  6 клас (гармонь) - 1 місце,

Маловічко Ярослав, 7 клас (гармонь) - 1 місце,

заслужений працівник культури, народний гармоніст України,  викладач Іван Сухий - Гран-Прі.

До слова,  Гран-Прі, що виграв Сухий Іван,  розігрувалось одне серед колективів та солістів трьох номінацій : вокал, танці та інструментальна музика. В Івана Івановича були достойні претенденти-суперники. Та все ж журі (три учасника журі)  одноголосно присудили Сухому І.- 300 балів.

Для Гала-концерту Сухого І. попросили щоб українські музиканти заграли разом, то ж прийшлось позичати інструменти, щоб  в Італії  прозвучала мелодія «Рідна мати моя» та Українська танцювальна.

Таким чином гран прі міжнародного конкурсу Італії переселилось до Жашкова. Окрім того, наші талановиті земляки отримали офіційне запрошення на участь в Міжнародному конкурсі , який проходитиме в Іспанії.

Тож вітаймо жашківських  музикантів!!!