Всесвітній день поезії у Скибинській школі

Дата: 21.03.2019 19:12

Фото без опису14 березня за ініціативи та підтримки відділу освіти Жашківської міської ради в Скибинському ЗЗСО відбулося методичне об’єднання шкільних бібліотекарів та мистецько-літературний захід до Всесвітнього дня поезії (що відзначається 21 березня).

Організатори гармонійно поєднали змістовну і пізнавальну розповідь про митців слова Жашківщини, зустріч і цікаву бесіду із  поетами-земляками та декламування учнями школи віршів. Захід також був насичений  музичними композиціями від жашківського пісняра та гумориста Володимира Гребенюка, піснями у виконанні Олени Талімончак, віршами та розповідями про творчість Ольги Чорної, Тетяни Альмужної та Валентини Леушіної.

Захід у форматі літературно-мистецької вітальні проходив у дружній атмосфері, що зміцнювало зв’язок між творцями та поціновувачами поетичного слова.