На території Жашкова працюватиме Міжнародний фонд «4 лапи»

Дата: 19.03.2019 17:03

Фото без опису Із 10.04.2019 по 19.04.2019 на території міста Жашкова працюватиме Міжнародний   фонд «4 лапи».

Фахівці ТОВ «Чотири лапи Україна» допомагатимуть вирішити гуманним шляхом проблему контролю поширення вуличних тварин шляхом стерилізації. Також, буде здійснюватися вакцинація безпритульних тварин проти сказу.

Таким чином, на вулицях нашого міста перебуватимуть безпечні і спокійні тварини, які доживатимуть природнього віку і не лишатимуть  потомства (за умови, що наші  шановні мешканці не підкидатимуть цуценят своїх домашніх тварин на вулиці  -   створюючи цим проблеми своїм сусідам і всьому місту).

Усі, хто опікується безпритульними тваринами у нашому місті (підгодовує їх, лікує, тощо) просимо записатися попередньо за телефоном 04747 6 07 20.

Ви зможете безкоштовно стерилізувати своїх вуличних підопічних тварин, аби із початком весни вони не стали причиною зграй у людних місцях і приводу незадоволення та агресії з боку людей.

Просимо Вас сприяти роботі фахівців міжнародного фонду «4 лапи», які безкоштовно допомагають нашому місту гуманним вирішенням питання безпритульних тварин!

Після стерилізації та вакцинації всі тварини будуть повернуті.