Ода Шевченку. Учні й педагоги міської школи №3 вшановували пам'ять великого митця (ФОТО. ВІДЕО)

Дата: 19.03.2019 09:35

Щороку, у березневі дні, вся Україна віддає шану великому мудрецеві, істинному патріоту, геніальному синові свого народу Тарасу Григоровичу Шевченку. З цієї нагоди у навчальних закладах Жашківської об’єднаної територіальної громади  проходили тематичні лінійки, квести, літературні читання. Бачила наша знімальна група, як вшановували пам'ять Великого Кобзаря в міській школі № 3.

В рамках Шевченківських днів, учні 9 класу підготували цікавий та змістовний захід під назвою «Тарасовими шляхами», в ході якого пройшлися сторінками  біографії генія українського народу, ознайомили присутніх з його поезією, відзначивши актуальність творів  Кобзаря.