На Черкаському рингу (ФОТО. ВІДЕО)

Дата: 05.03.2019 11:18

Фото без описуВ період із 27 лютого по 1 березня у м. Черкасах відбувся чемпіонат Черкаської області з боксу серед дорослих, 2000 років народження, та старше,  імені Самійла Кішки. В чемпіонаті взяли участь 192 боксери, із 25 команд області.

Слід відзначити представника Жашківської ОТГ, Харченка Ігоря,  вихованця тренерів з боксу, Самар Івана, та Мокрицького Романа, який у ваговій категорії 75 кг., до фіналу долав суперників, за явної переваги і у фіналі, у рівному поєдинку поступився майстру спорту України, чемпіону Європи, багаторазовому чемпіону України, Майдакову Дмитру із Черкас, завоювавши почесне  II місце.

(Інформацію надано тренером з боксу Іваном Самаром)