Жашківською міською радою організовано довіз школярів із с.Леміщиха (ФОТО. ВІДЕО)

Дата: 06.02.2019 10:34

Фото без описуУ галузі освіти Жашківської міської об’єднаної громади роблять ставку не лише на якості знань, а й на забезпеченні комфорту для учнів та педагогів. З цією метою протягом 2018 року проводилися ремонти у школах, закладах дошкілля й позашкілля, організовано самостійне якісне харчування, здійснено заходи щодо пожежної безпеки. Не менш важливий вектор в системі освіти ОТГ – організація довозу дітей до шкіл і дитсадків.

У закладах освіти міста Жашків навчається 2030 учнів та 721 дошкільня. Із них  67 дітей – із довколишніх сіл. Зокрема:

• з Тихого Хутора –  30 дітей (у СПШ №1 навчається – 10 осіб, ЗЗСО № 3 - 20 осіб);
  •  з Вільшанки та Марійки  -37 дітей (ЗДО №3 - 8 осіб, ЗЗСО № 2 - 29 осіб);

До місця навчання їх доставляють шкільними автобусами. А минулого тижня запрацював і маршрут «Жашків – Леміщиха» для 31  дитини (СПШ №1 – 18 осіб, ЗЗСО № 3 – 12 осіб, ЗЗСО №5- 1 особа).

Реалізувати підвіз дітей до шкіл із довколишніх сіл вдалося завдяки наполегливій і плідній роботі, спрямованій на поповнення автопарку відділу освіти. Зі створенням ОТГ один шкільний автобус було передано з району. Другий автобус марки «Атаман» було придбано на умовах співфінансування 50/50 з обласного бюджету (загальна вартість 1 млн 845 тис). Третій автобус,  приблизно такої ж вартості, придбано нещодавно за рахунок  інфраструктурної субвенції та коштів ОТГ.