Черкаська область, Уманський район

Спорт на вихідних. Волейбол. Футзал. Дзюдо

Дата: 28.01.2019 14:49
Кількість переглядів: 722

ВОЛЕЙБОЛ. 26 січня в спортивнІЙ залі Жашківської спеціалізованої школи №1 відбулась відкрита Першість Жашківської громади з волейболу серед чоловіків. І місце в напруженій боротьбі виборола команда с.Скибин (Жашківської громади), ІІ місце -  Соколівська ОТГ, ІІІ місце - команда м.Жашків (Жашківської громади), ІV місце - Бузівська ОТГ. Найкращим гравцем Першості став гравець с. Скибин - Курко Святослав.

ФУТЗАЛ. 27 січня команда Жашківської громади в рамках «Soccer.Biz.ua – ліги» з футзалу програла 5:3 команді «Ятрань - 80» (Уманський район).

(Інформацію надано відділом культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради)

ДЗЮДО. 26 січня 2019 року у м. Фастів відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків 2007-2008 р. н. і ветеранів спорту, присвячений 100-річчю Акту Злуки УНР і ЗУНР та з нагоди Дня Соборності України в якому взяли участь вихованці Володимира Русіна - тренера Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки - разом з наставником.
В.Русін виборов третє місце серед майстрів-ветеранів, а його вихованці: Савіцький Дмитро (ЗЗСО №3, 6 кл) виборов І місце в своїй ваговій категорії, а Маринчук Віталій (СПШ №1, 6кл), Вахник Артем (СПШ №1, 6кл) та Лісіцин Ілля (СПШ №1, 5 кл) посіли ІІІ місця у своїх вагових категоріях.