Створено Єдиний регіональний портал надання адміністративних послуг

Дата: 16.01.2019 12:34

Фото без описуОдним із ключових інструментів підтримки бізнесу та громадян в Україні є спрощення системи надання адміністративних послуг. З цією метою, відповідно до регіональної програми інформатизації Черкаської області на 2016 – 2018 роки „Електронна Черкащина“, затвердженої рішенням обласної ради від 19.02.2016 № 3-13/VII (зі змінами), створено Єдиний регіональний портал надання адміністративних послуг (далі – Портал), який розміщено за посиланням https://admin-portal.ck.gov.ua. Наразі, на Порталі розміщена інформація про: 352 адміністративні послуги, 31 центр надання адміністративних послуг; 120 суб’єктів надання адміністративних послуг. Крім того, доступними для замовлення онлайн є 81 послуга через сервіси Міністерств за гіперпосиланням, що розміщені на Порталі.