У Марійці народні різдвяні традиції та гумор поєднали у театралізованому дійстві під назвою «Щедрий вечір»

Дата: 18.01.2019 15:39

Учасники художньої самодіяльності місцевого клубу цього дня перевтілювалися на сцені в різних героїв: від Діда Мороза – до Маланки.

15 дорослих і дітей зіграли майже втричі більше персонажів. Аматорам вдалося не лише відтворити народні звичаї, а й приправити їх яскравим гумором. А наостанок присутніх в залі гостей – як і годиться – пригощали пиріжками, узваром і кутею. Дід Мороз дітям вручив подарунки від ТОВ «Аскольд-Агро», а наймолодші артисти цього дня отримали солодощі – від відділу культури, молодіжної політики, спорту і туризму Жашківської міської ради.

Із новорічно-різдвяними святами громаду привітали присутні на святі начальник ВКМПСТ Інна Білик та очільник Жашківської ОТГ Ігор Цибровський.

У цьому селі – найменшому в ОТГ за кількістю жителів (до 180 осіб) – подібні заходи проходять у тісному, майже родинному, колі марійківців. Саме тому для спільного святкування тут обрали не Новий рік, а різдвяні святки, які зустрічають зазвичай у товаристві близьких людей.