Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості Жашківської міської ради взяли участь в обласному фестивалі «Щедрівочка-щедрувала»

Дата: 08.01.2019 12:33

Фото без опису3 січня 2019 року Черкаським обласним Центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради (далі – Центр) в приміщенні комунального закладу «Черкаський обласний Центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» відбувся обласний фестиваль «Щедрівочка-щедрувала», на який завітали 62 представники учнівської молоді Черкащини з Жашківського, Корсунь-Шевченківського, Чорнобаївського, Чигиринського та Смілянського районів.

Із новорічними вітаннями до учасників заходу звернулася директор Центру – Олександра Фігура, яка побажала зберігати народні традиції та обряди свого краю.

Свято продовжили вихованці вокального колективу «Веснянка» Комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Іркліївської сільської ради Чорнобаївського району з композицією «Мельниківський Щедрий вечір».

Композицією «Добрий вечір, щедрий вечір, рідна Україно!» представили віншування учасникам свята вихованці дитячого колективу «Веселка» Головківського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Чигиринської районної ради.

Цікавим, артистичним, співучим був виступ «У небі зірка ясно засіяла» колективу вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості Жашківської міської ради.

Макаревич Владислав та Твердохліб Анастасія, учні Стеблівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. І. С. Нечуя-Левицького Стеблівської селищної ради Корсунь-Шевченківського району, вихованці зразкової дитячої вокальної студії «Перлина» Корсунь-Шевченківського районного Будинку культури защедрували, заколядували, запалили весь зал своїми щирими побажаннями та віншуваннями.

А закінчили святкування на фестивалі представники Смілянщини з композицією «Новий рік прийшов в Україну»: вокальні групи «Пісня солов'їна» та «Перлинка», театр слова «Дзеркало», хореографічний колектив «Лідер» Центру дитячої та юнацької творчості Смілянської районної ради.

Всіх учасників свята відзначили дипломами управління освіти і науки облдержадміністрації та подарунками від організаторів заходу.

(Джерело: http://www.osvita-cherkasy.gov.ua/usi-novini/novyny/vidbuvsia-oblasnyi-festyval-shchedrivochka-shchedruvala?fbclid=IwAR1v5Ulf56azs_Gm-md7GJA7lRnfJ5WNYv5i0EVmiBhZdfPHO2Db9xlJAF8)