Засідання ради регіонального розвитку (ВІДЕО)

Дата: 28.12.2018 10:25

Фото без опису19 грудня відбулось перше засідання ради регіонального розвитку яка є постійно діючим, консультативно-дорадчим, координаційним органом районної державної адміністрації.

Основна мета ради регіонального розвитку - підвести підсумки зробленого, та акцентувати її роботу на найважливіших питаннях подальшого розвитку району, вибудовуючи чітку взаємодію між владою, громадою, бізнесом та місцевим самоврядуванням для створення спільного перспективного плану розвитку Жашківського району.

На засіданні розглянуто ряд питань району стосовно: соціально – економічного розвитку, бюджетної сфери, аграрного сектору економіки та економічної безпеки, перспективного плану розвитку освітньої галузі, оздоровлення та відпочинку дітей та учнівської молоді , електронної системи охорони здоров’я та стратегії розвитку медичної галузі, надання соціальних послуг Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жашківського району, розвитку ОТГ та сільських рад на території району.

Участь у засіданні взяв і міський голова Ігор Цибровський.