Спортсменки Жашківського спортклубу "Альянс" взяли участь у Чемпіонаті України з боксу

Дата: 20.12.2018 12:00

Фото без описуУ період з 9 по 16 грудня в Івано-Франківському коледжі фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України відбувся  Чемпіонат України з боксу серед жінок до 22 років, жінок-молоді, юніорок та дівчат, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Валерія Дем’янова.

В змаганнях прийняли участь 190 боксерів з усіх областей України та м.Києва.

Незважаючи на відсутність потрібних коштів для поїдки на чемпіонат, під керівництвом тренера з боксу ДНЗ «Жашківського АТПЛ», Самар І.Д., представники спортклубу «Альянс», успішно виступили в змаганнях, де серед юніорок, Тернесюк Аліна, (учениця «ЖАТПЛ», смт.Ставище), здобула «бронзову» нагороду, посівши III – місце, а Савчук Марина, (учениця ЗОШ №3, м.Жашків), пробившись до фіналу, завоювала «срібну» нагороду, зайнявши II – місце.

За результатами участі в чемпіонаті України, Савчук Марина, та Тернесюк Аліна виконали норматив «Кандидат в майстри спорту України з боксу», і поставлені на облік збірної команди України серед юніорок.

Особливу подяку заслуговують батьки, боксерів, які вірять у своїх дітей, і скільки вистачає сил, допомагають дітям розвивати  таланти, і дають їхнім мріям, право на життя.

(Інформацію надано тренером-викладач з боксу ЖАТПЛ Іваном Самаром)