У Жашкові засяяла вогнями головна новорічна ялинка (ФОТО)

Дата: 20.12.2018 09:31

19 грудня у Жашкові традиційно запалюють вогні на головній новорічній ялинці, що є символом новоріччя. Попри холод, громада міста зібралася на захід, який підготували працівники та вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості і Жашківського міського будинку культури. В програмі святкування були пісні та хореографічні постановки. Присутні на святі діти мали змогу отримати від Миколая гостинця. З прийдешніми святами громаду привітав міський голова Ігор Цибровський, та запропонував запалити святкові вогні господарям свята  - наймолодшим жителям громади.