Урочистості з нагоди Дня Збройних сил України та Міжнародного дня волонтера

Дата: 09.12.2018 09:18

Фото без описуЗухвале вторгнення Росії на територію України нагадало нам, що нашій країні потрібні збройні сили, міцна професійна армія, що відповідатиме світовим стандартам, з якою будуть рахуватись інші держави.  За ці більш ніж 4 роки війни на сході нашої держави Збройні сили України пройшли досить тяжкий і «прискорений» шлях  відновлення свого потенціалу.

Поряд з цим – стрімкого розвитку набрало і волонтерство, що зародилося на хвилі патріотизму ще під час подій на Майдані. Волонтерство — це не просто потреба людини долучитися до благодійної справи, а й відповідальна робота. Людина, яка хоче волонтерити, має це робити свідомо та самовідданоТим паче в умовах збройної агресії.

6 грудня у Жашкові вшановували людей, котрі присвятили себе служінню іншим – військовослужбовців та волонтерів.