В Жашківській ОТГ працівників освіти вітали з професійним святом (ФОТО. ВІДЕО)

Дата: 08.10.2018 14:47

Фото без описуДень учителя- це значиме свято, яке заслуговує уваги громадськості. З нагоди цієї дати було організовано святковий концерт для всіх освітян Жашківської об’єднаної територіальної громади.

Захід з нагоди Дня працівників освіти відбувся в приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості Жашківської місткої ради. З вітальними та вдячними словами звернулася до усіх присутніх міський голова Ігор Цибровський, начальник відділу освіти Жашківської міської ради Валентина Савицька, помічник народного депутата України Марія Король. Багатьох освітян та колективи закладів освіти загалом - були відзначені грамотами. Вихованці ж та педагоги закладів освіти Жашківської ОТГ тішили винуватців свята творчими подарунками.