Акція "Побачити осінь"

Дата: 18.09.2018 16:40

Фото без опису22 вересня 2018 року з 9:00 в приміщенні комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Жашківського району» в Жашкові відбудеться акція з нагоди Дня людей похилого віку «Побачити осінь» - це професійні медичні огляди з безкоштовною видачею окулярів за призначенням лікаря. Захід проходитиме завдяки співпраці Міжнародного благодійного фонду «Сприяння розвитку медицини», громадської організації «ВО «Активне довголіття» та підтримки Міністерства соціальної політики України». Запрошуються всі бажаючі.