Черкаська область, Уманський район

Бокс

Дата: 11.09.2018 08:22
Кількість переглядів: 614

У м. Маріуполь Донецької області в період з 2 по 9 вересня  пройшов один з головних боксерських стартів року – 50 меморіал Макара Мазая, який проходив цього року в рамках Чемпіонату України  серед чоловіків до 22 років, і є відбірковим до чемпіонату Європи.

У змаганнях прийняли участь більше 150 найсильніших боксерів із 23 областей України.

Перше місце у загальному медальному заліку посіли боксери Донецької області, в активі яких три золотих та одна бронзова нагороди. Друге та третє місця за командами Полтавської області та міста Києва відповідно.

Приємно відзначити що на досить представницьких змаганнях, за сприяння керівника соціальних проектів Благодійного фонду «Нова громада» Погорілого В.Г., мали змогу  взяти участь боксери жашківщини: Ісаєнко Єдгар – учень ДНЗ «Жашківський АТПЛ», вагова категорія 60 кг; та Дзюба Сергій –  випускник ліцею, уродженець с. Охматів, вагова категорія 64 кг, з тренером Самар І.Д.

В надзвичайно напружених  і безкомпромісних поєдинках наші спортсмени поступились більш досвідченим та іменитим суперникам, посівши 9 місце в особистому заліку.

Побажаємо нашим боксерам подальших вдалих стартів та набуття нових досвідів у майбутньому.

(Інформацію надано головою СК "Альянс", тренером Іваном Самаром)