У ВЕРЕСНІ 2018 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ ТЕРЕНОВА ГРА «СІЧ – СИЛА І ЧЕСТЬ» ІМЕНІ БРАТІВ ЧУЧУПАК

Дата: 03.09.2018 08:21

Фото без описуЗ 20 по 23 вересня 2018 року проводитимуть у Черкаській області с. Буда, урочище Холодний Яр Всеукраїнську гру, спрямовану на вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, «Теренова гра «Січ – сила і честь » імені братів Чучупак».

Метою Гри є вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, а також виховання молоді на традиціях запорозького козацтва, воїнів Холодного яру та Української повстанської армії з метою залучення сучасної молоді до вивчення історії України, традицій через ознайомлення з українською духовно – культурною спадщиною, сприяння зацікавленості та бажанню виявити національно – патріотичні якості в повсякденному житті.

Із детальною інформацією про захід, можна ознайомитись на офіційній сторінці Гри у Facebook за посиланням: