Прогноз погоди на 10-14 серпня

Дата: 10.08.2018 10:50

Фото без описуНа сьогоднішній день у нашому районі на фоні посилення скандинавського антициклону спостерігаються прохолодні ночі та сонячна жарка погода у денні години.

У серпні така ситуація буває досить часто. Особливо при малохмарному небі, коли ночами повітря охолоджується, а вдень ще при високому сонці встигає нагрітися від земної поверхні. Проте не треба забувати, що вранішня прохолода – це маленький дзвіночок: осінь не за горами.

Завдяки антициклону дощі оминають наш край. До кінця тижня погожа погода збережеться, що сприятиме проведенню польових робіт та підготовці господарського комплексу до найбільш складного у погодному відношенні осінньо-зимового періоду.

Суха тепла погода сприяє зростанню показника пожежної небезпеки, будьте обережні з вогнем на природі!

10 серпня. Невелика хмарність. Без опадів. Вітер північно-східний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі 11..16º, вдень 23..28º, у Черкасах вночі 12..14º, вдень 25..27º.

11-12 серпня. Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер південно-східний, 3-8 м/с. Температура вночі 12..17º, вдень 25..30º.

13-14 серпня. Без опадів. Температура вночі 12..17º, вдень 26..31º.