Відбулося зібрання голів ОСББ м.Жашків

Дата: 10.08.2018 10:17

Фото без опису26 липня за ініціативи членів виконавчого комітету Жашківської міської ради в залі засідань міськради відбулося зібрання голів об'єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Жашків.  Згідно реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань на території Жашківської міської ОТГ зареєстровано 7 (сім) ОСББ.

У засіданні взяли участь: міський голова Цибровський І. А., заступник міського голови Мельник А.В., керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Жашківської міської ради Тернавська О.В., секретар міської ради Завертана А.В., голова ОСББ Фото без опису«Миру,10» Вертелецька Л.В., голова ОСББ «Орхідея» Васькевич А.А., представник ОСББ «Трембіта» Нечитайло Г., голова ОСББ «Жашківчанка» Швед Г.В., представник ОСББ «Вікторія» Тищенко Т.А., представник ОСББ «Жашківський пролісок» Волинець Г.Г.

Запрошених було ознайомлено з існуючою Програмою підтримки діяльності об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) в м. Жашків на 2017-2019 роки, яка затверджена рішенням Жашківської міської ради від 23.12.2016 №15-4/VII . Всі учасники засідання взяли активну участь при обговоренні спільних проблемних питань, які виникають в об'єднаннях, поділилися  досвідом  та окреслили шляхи вирішення  нагальних питань.