Прогноз на 11-14 липня

Дата: 09.07.2018 20:58

Літо в повному розпалі. Полуденне сонце заганяє всяку живність у пошуках тіні. Ліс обдаровує спілими плодами лісових ягід, лікувальних рослин. на полях от-от почнуться жнива.

Погоду поточного тижня формуватиме розмите баричне поле, а це значить, що вдень є умови для формування та швидкого розвитку дощових хмар, які зумовлюють випадіння локальних грозових дощів.
Із 13 липня погода зміниться. Атмосферні фронти активного атлантичного циклону забезпечать знижений атмосферний тиск, нестійку погоду з грозовими дощами різної тривалості та інтенсивності, а також коливання температурного фону. Переважним напрямком вітру буде західний. Температура повітря вночі 13..18º, вдень 24..29º. Дещо похолодає.
11-12 липня. Мінлива хмарність. 11 липня місцями короткочасний дощ, гроза, 12 липня без опадів.  Вітер східний 3-8м/с.
Температура вночі 13..18º,  вдень 24..29º.
13-14 липня. Короткочасні дощі, місцями грози. Температура вночі 13..18º,  вдень 24..29º.