Дата: 23.06.2018 14:27

про проведення конкурсу на кращий ескізний проект

пам’ятника (монумента) місцевого значення

«Прикордонникам всіх поколінь»

Керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з 21 червня  2018 року по 19 липня 2018 року, виконавчий комітет Жашківської міської ради проводить  Конкурс на кращий ескізний проект пам’ятника (монумента) місцевого значення «Прикордонникам всіх поколінь» (далі-Конкурс).

Підготовку та організацію Конкурсу здійснює виконавчий комітет Жашківської міської ради.

До участі в конкурсі запрошуються всі зацікавлені особи.

Основне завдання Конкурсу: знайти форму художнього та архітектурно-просторового відображення героїчних подій, які відбувалися в Україні при відстоюванні її незалежності, героїзму військовослужбовців - прикордонників та вшанування пам’яті загиблих, аналізуючи існуюче середовище запропонувати містобудівне та урбаністичне рішення формування  меморіальної частини площадки, де встановлено пам’ятний знак воїнам-інтернаціоналістам в місті Жашкові.

Ознайомитися з Положенням про конкурс на кращий ескізний проект пам’ятника (монумента) місцевого значення «Прикордонникам всіх поколінь» можна в організатора Конкурсу – виконавчого комітету Жашківської міської ради за адресою: м. Жашків вул. Захисників України, 17, каб. №4, e-mail: vukonvcom@ukr.net або на сайті: в розділі «Рішення виконавчого комітету  від 21.06.2018 року №111».

Склад проектної пропозиції:

• зображення макету пам’ятника;
  • Коротка пояснювальна записка з обґрунтуванням доцільності встановлення;
  • Клопотання щодо спорудження (створення пам’ятника (монумента) в Жашківській ОТГ.

Матеріали подаються відкрито і приймаються в кабінеті №4 виконавчого комітету Жашківської міської ради за адресою: м. Жашків, вул. Захисників України, 17 з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 17-00 години, крім періоду з 13-00 до 14-00 год.

Останній термін здачі:  9-00 год. 19 липня 2018 року.

Виконавчий комітет Жашківської міської ради