Чемпіонат України з перетягування канату

Дата: 29.05.2018 15:18

26 травня в Києві пройшов Чемпіонат України з перетягування канату. Участь в ньому взяли 9 жіночих і 12 чоловічих команд з 10 областей України та м. Києва. Серед них – і жіноча й чоловіча збірні Жашківської ОТГ.

За золоті нагороди, як і минулого року, Жашківська чоловіча команді зійшлася із командою НУБіПу. Це, власне, головний суперник, з яким наші спортсмени вже не вперше боряться за чемпіонське звання. Перший пул жашківчани вирали, а в другому і третьому таки поступилися НУБіПівцям, ставши фіналістачи чемпіонату.

Жіноча команда Жашківської ОТГ зійшлася із спортсменами Національного університету фіскальної служби України – семиразовими чемпіонами України! У цьому нелегкому протистоянні жашківчанки таки вибороли бронзу.

Вітаємо наших атлетів з черговими успіхами та зичимо подальших перемог!