Прогноз погоди на 27-30 травня

Дата: 25.05.2018 14:47

Фото без описуНа погоду Жашківщини впливають два баричних утворення: антициклон з північного сходу та малоактивні циклони з півдня. Їхня протидія у найближчі три доби викличе посилення вітру північно-східного напрямку до 8-13 м/с, особливо у денні години.

Суттєвих дощів у найближчі вихідні не передбачається, лише 26 травня в окремих районах області можливі невеликі короткочасні дощі з грозами зумовлені впливом циклону з півдня. Температурний фон у суботу та неділю дещо знизиться (на 2-3º), у понеділок знову очікується його невелике підвищення. Нічна температура повітря буде у межах +7+12º, денна спочатку +20+22º, а потім знову до +24+26º.
Прогноз погоди на 27-28 травня. Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 7-12º, вдень  21-26º.
На 29-30 травня. Без опадів. Температура вночі 7-12º, вдень 22-27º. Орієнтовно на 31 травня – 4 червня. Без опадів, лише 4 червня місцями короткочасний дощ. Температура вночі 9-14° (2 червня 5-11°); вдень 31 травня 22-27°, 1-4 червня 19-24°.

(Інформацію надано метеостанцією Жашків)