КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ

Дата: 25.05.2018 11:39

22 травня команда Жашківської спеціалізованої школи №1 взяла участь в обласному етапі фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України "Козацький гарт", тренер Чорний В.М..

За положенням, у змаганнях бере участь команда з 12 учнів однієї школи (по 1 хлопчику та 1 дівчинці з 5 по 10 клас). Спортсмени змагалися у таких дисциплінах: човниковий біг, стрибки у довжину з місця, стрибки через скакалку (дівчата), перетягування каната (хлопці), естафета та конкурс знавців історії.

Продемонструвавши високий рівень підготовки та волю до перемоги, наші спортсмени здобули ІІ місце, поступившись команді м.Умань.

Вітаємо з досягненням та бажаємо подальших перемог!

(Методична служба відділу освіти Жашківської міської ради)