До Дня пам'яті жертв політичних репресій (с. Вільшанка)

Дата: 22.05.2018 11:00

Фото без описуВ рамках відзначення Дня пам’яті жертв політичних репресій та привернення уваги до трагічних подій в історії України 20 травня в приміщенні пункту видачі книг була організована викладка літератури, проведені бесіда на тему  «У жорнах репресій»  та панахида до дня пам’яті жертв політичних репресій.

20 травня Україна вшановує пам’ять жертв політичних репресій. Ця дата встановлена з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних експериментів, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.

Ідуть роки, поступово спадає завіса засекреченості жорстоких справ радянської влади. Тому так важливо донести до молодого покоління ті уроки історії які має наша країна. Щоб в майбутньому ніколи і ніхто, не повторяв тих страшних помилок минулих років.