"Гуцульська родина" (відео)

Дата: 16.05.2018 13:21

Фото без описуЗ 2 по 7 травня у смт.Ясіня Рахівського району Закарпатської області проходив ІІІ Міжнародний Конкурс « Гуцульська родина – 2018». До участі запрошувалися хореографічні, вокальні, інструментальні, театральні колективи, солісти та малі форми, що працюють в різних жанрах мистецтва а також майстри декоративно-прикладного мистецтва та живопису з усіх областей України а також запрошуються учасники із за меж України, мистецькі колективи Гуцульської діаспори світу.

Взяли участь у фестивалі і вихованці Жашківської дитячої музичної школи. Журі високо оцінили виконавську майстерність та сценічну культуру жашківських музикантів та вокалістів:

1. Горбівська Наташа – Скибин, учасниця інструментального жанру (фортепіаноно) дипломант, викладач Король Л.Д.
  2. Маламура Вікторія– Скибин, учасниця інст.. жанру (ф-но) дипломант, викл. Король Л.Д.
  3. Куць Інна – Леміщиха, учас. Інст.. ж. (ф-но) дипломант, вкл. Коренюк Н.Ю., вокальний жанр ( академічний спів) лауреат ІІІ премії, викл Почтаренко Л.В.
  4. Петросян Каріна – учас. Інст.. ж. (ф –но) диплом., викл Коренюк Н.Ю., учас. Вок. Ж. ( естрадний вок.) лауреат ІІ премії, викл. Давиденко А.В.
  5. Яценко Анастасія – Вок.ж. ( естрадний вокал) лауреат ІІІ пр., викл Давиденко А.В.
  6. Пономаренко Вероніка – учас. Вок.ж. ( ест вок.) дипломант, викл.Давиденко А.В.
  7. Вербівська Катя – вокальний жанр ( народний вокал) Лауреат ІІІ пр.., викл. Давиденко А.В.
  8. Гордійчук Іванна – вок. Ж. ( ест. Вок.) Лауреат ІІ премії, викл. Давиденко А.В.
  9. Лавренюк Дарина – Тинівка, інст.. ж. ( ф-но) дипломант, вик. Соловйов Ю.В., вок. Ж. ( ест. Вок.) лауреат ІІІ премії, вик. Давиденко А.В.