Жашківські хокеїсти – срібні призери Кубку «RM» серед аматорських хокейних команд (відео)

Дата: 11.05.2018 09:07

Фото без опису

У Білій Церкві на льодовій арені «Білий Барс» 8 травня відбулося урочисте відкриття Кубку «RM» серед аматорських хокейних команд. Захід приурочили до Дня пам’яті та примирення і 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У змаганнях взяли участь 6 команд: ХК «Сиріус» (Київ), ХК «Фастів» (Фастів), ХК «Жашків» (Жашків), ХК «САЛИВОНКІВСЬКІ Яструби» (Саливонки), ХК «Рух Молоді» (Біла Церква) та ХК «Легіон» (Біла Церква) – повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради.

Змагання проводилися у два етапи – 8 та 9 травня. У фіналі друге місце в кубку виборола команда жашківчан на чолі із капітаном, міським головою Ігорем Цибровським. Команду було відзначено грамотами і медалями. А одного із гравців – Артема Цибровського – визнано кращим бомбардиром.

Вітаємо наших хокеїстів із призовим місцем та зичимо й надалі успішно підкорювати спортивні вершини!

Фото без опису          Фото без опису