"Едем" підкорює нові вершини

Дата: 03.05.2018 13:03

Як повідомляють у Будитнку дитячої та юнацької творчості відділу освіти Жашківської міської ради, вихованці та керівники цього закладу мають нові здобутки.

Традиційно в квітні в стінах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувається феєричне дійство — Всеукраїнський хореографічний фестиваль «Квітнева феєрія». Цього року фестиваль відбувався у два дні 28 та 29 квтня. Конкурсну програму заходу оцінювало професійне журі, у складі якого були викладачі УДПУ імені Павла Тичини, керівники народних танцювальних колективів України, представники хореографічної спілки України та інші.

Цього року колектив народний хореографічний колектив «Едем» (керівники Вікторія Бакуменко та Богдан Компан) представляв 8 постановок."Бджілки" (4-6 років)  - диплом 1 ступеня; "Пригоди мишенят" (6-7 років) - диплом 2 ступеня; "Павучки" (7-8 років) – диплом 2 ступеня; "Хуліганчики" (8-9 років) - диплом 2 ступеня; "Чотири стихії" – диплом 2 ступеня; "У полоні темряви" (категорія мікс) – диплом 1 ступеня.

Просто під час конкурсу відбулася і премєра двох нових постановок "У стилі хіп-хоп" та "Посвята жінці", за які старша група виборола дипломи 1 ступеня. Також по закінченню всієї конкурсної програми за рішенням журі V Всеукраїнського хореографічного фестивалю "Квітнева феєрія-2018" Народний хореографічний колектив "Едем" став володарем Гран-Прі! Керівники Бакуменко Вікторія Сергіївна та Компан Богдан Сергійович отримали подяки та грамоти в номінації "Гордість факультету мистецтв", оскільки  здобували освіту саме в цьому університеті. Колектив отримав подарунки та кубок фестивалю.