A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жашківська міська рада
Черкаська область, Уманський район

Жашківчанин виборов ІІ місце на Всеукраїнському відкритому турнірі з настільного тенісу

Дата: 26.04.2018 14:06
Кількість переглядів: 717

Фото без опису

21 квітня в місті Умань відбувся всеукраїнський відкритий  турнір з настільного тенісу серед ветеранів на призи газети "Уманська зоря". В цьому році   на турнір  прибули спортсмени з Київської, Миколаївської, Вінницької, Одеської, Кіровоградської, Черкаської областей , які своїм прикладом показали, що займатися спортом можливо у будь-якому  віці.

Жашківську команду представляли: Бурлака Анатолій, Коваль Олександр, Солтисюк Віктор, Ліщук Сергій. Найвдаліше виступив наш ветеран Бурлака Анатолій, який в напруженій боротьбі завоював 2-ге місце, програвши в фіналі з рахунком 3:2 переможцю змагань Августову Олександру з м.Умань.