Успіхи на рингу

Дата: 24.04.2018 15:21
Кількість переглядів: 645

Фото без опису

Із 18 по 22 квітня в м. Б.Церква, відбувся Всеукраїнський   турнір з боксу серед молоді пам’яті льотчика-космонавта Павла Романовича Поповича. У змаганнях взяли участь 107 найсильніших боксерів з усіх регіонів України.

Попробували свої сили в турнірі й боксери Жашківського Спортклубу «Альянс», де Дзьома Віталій (с.Бузівки) у ваг. категорії 69кг.,  Щебетун Богдан (м.Жашків) у ваг.категорії 60кг., зайняли 9 місце, а Мамочка Володимир (с.Житники) у ваг.категорії 81кг., посів 5 місце.

Фото без описуУ період з 20 по 22 квітня в смт. Маньківка Черкаської області відбувся Міжнародний юнацький турнір з боксу на призи благодійного фонду «Разом з Кернел». У цих змаганнях взяли участь 185 боксерів, із десяти областей України, міста Київ та Молдови.

Фото без описуГідно виступили представники Жашківського СК «Альянс». В напружених поєдинках Левандовський Олександр (м.Жашків) та Пловайко Іван (с.Охматів) завоювали  III-місце; Яремчук Даниїл (м.Жашків) завоював II-місце, а Репецький Олександр  (м.Жашків) виборов I-місце, завоювавши чемпіонську пальму першості.

Призери змагань були нагороджені грамотами, а чемпіони – медалями та кубками.

(Інформацію надано головою СК «Альянс», тренером з боксу Жашківського ДНЗ АТПЛ Іваном Самаром)