Діти та молодь Жашківської міської ОТГ долучилися до екологічно-доброчинної акції
Дата: 24.04.2018 13:45
Кількість переглядів: 879
Такий-от бокс із надписом «Збираємо кришечки» стоїть у коридорі Литвинівської ЗЗСО I-III ступенів відділу освіти Жашківської міської ради. І не просто стоїть, а регулярно наповнюється. Директор закладу Олена Чиженко розповідає:
«У нашій школі навчається 70 дітей – і всі дуже активні. На пропозицію збирати пластикові кришечки як вторинну сировину відреагували позитивно. Дехто приносив і по 200 кришечок. Ми постійно фіксуємо кількість одиниць матеріалу. А по завершенні акції підведемо підсумки. Найбільш активних дітей плануємо винагородити заохочувальними презентами».
Ініціатива спонукати дітей і молодь до участі в такій акції належить методист Будинку дитячої та юнацької творчості відділу освіти Жашківської міської ради Сергієві Сорокіну.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/36000377/ece85f233fba64a1abc2de2aa33c66c3.jpg)
Дякуючи допомозі депутата Жашківської міської ради, приватному підприємцю Араму Мурадяну, було налагоджено приймання вторинної сировини. Поки що до акції долучилися міські школи ОТГ №1, №3, №5, Литвинівська та Жашківський ліцей. Уже зібрано 13 кг сировини. Але ми сподіваємося на те, що жоден заклад не залишиться осторонь такої доброчинної еко-акції. Приємно, що відреагували на наш заклик навіть пересічні жашківчани.
Ми запрошуємо до збору кришечок усіх. Це добра справа, адже ми не лише дбаємо про довкілля, а й водночас вчимося бути чуйними, проявляти любов до оточуючих і природи».