Жашківський ліцей гостинно приймав своїх потенційних учнів

Дата: 09.04.2018 21:22

Фото без опису5 квітня 2018 року в ДНЗ «Жашківський АТПЛ» відкрилися двері для всіх бажаючих стати частиною великої ліцейної сім’ї.

Професійний заклад на День відкритих дверей гостинно зустрічав учнів 9 та 11 класів. Мета даного заходу – популяризація робітничих професій серед населення, залучення абітурієнтів у ліцей, висвітлення інформації про умови вступу та форми навчання. Були представлені вироби гуртків технічної творчості та «Крою і шиття». Милували око виставки творчої майстерності учнів з професій «Кухар», «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу», «Електрогазозварник», «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Водій автотранспортних засобів».

Основна увага була приділена екскурсії по кабінетах професійного спрямування, майстернях та лабораторіях, де їх зустріли майстри виробничого навчання, які проводили майстер-класи з професій, яким вони навчають. Також учні навколишніх шкіл ознайомились з матеріально-технічною базою ліцею.

Закінчилось свято на сцені актового залу виступом талановитих учнів ліцею, активних учасників гуртків самодіяльної творчості

Профорієнтаційне свято відвідали міський голова Цибровський Ігор Андрійович, головний спеціаліст Жашківського центру зайнятості Опалат Тетяна Василівна, телерадіокомпанія «Жасмін» та 150 учнів загальноосвітніх шкіл Жашківського району з батьками.

(Інформацію надано оргкомітетом ДНЗ «Жашківський АТПЛ»)