Прогноз погоди на 3 - 7 квітня

Дата: 02.04.2018 21:46

Фото без опису

Циклон, який подарував нам тепло у вихідні, розвертається до нас прохолодною тиловою частиною. Тому температурний фон поступово знижується. Вночі очікується 0+2º, вдень +9+11º. При цьому суттєвих опадів не буде, вітер західний, помірний.

Незважаючи на похолодання, наступ весни вже невідворотний. І з кожним днем денні температури будуть вимагати змінювати гардероб. Лише ночі поки що залишатимуться прохолодними.

Поточний тиждень, особливо його друга половина, відзначиться теплою лагідною погодою, яка сприятиме підготовці як природи, так і людей до початку весняних польових робіт.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

На  3 квітня 2018 р.

Хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура вночі 0..5º, вдень 6..11º.

На 4-5 квітня. Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер південний, 5-10 м/с. Температура вночі 1-6º, вдень 13-18º.

На 6-7 квітня. Без опадів. Температура вночі 4-9º, вдень 15-20º.