У турнірі з настільного тенісу взяли участь спортсмени з Черкащини та Київщини

Дата: 27.03.2018 03:22
Кількість переглядів: 914

Фото без опису

24 березня в спортивній залі Жашківської спеціалізованої школи №1 відбувся відкритий турнір Жашківської громади з настільного тенісу. В тірнірі взяли участь 20 тенісистів з міст Жашків, Умань, Монастирище, Тальне та смт.Ставище - віком від 15 до 71 року.

І місце - Тетервак Олег (Тальне), ІІ місце - Галай Дмитро (Монастирище), ІІІ місце - Панченко Сергій (Умань).

Приз "Глядацьких симпатій" - Остапенко Олег (Жашків), приз "За волю до перемоги" Діденко Володимир (Монастирище).

Переможці отримали медалі, грамоти, а також – грошові винагороди. Призові фонди були сформовані завдяки ентузіастам, котрі побажали залишитись інкогніто.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних