Комунальники відзначали своє професійне свято

Дата: 20.03.2018 11:33

Фото без описуУ третю суботу березня своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Урочистості та святковий концерт з нагоди свята для працівників Жашківського виробничого управління житлово-комунального господарства відбулися 16 березня у будинку дитячої та юнацької творчості.

Фото без описуЖашківське ВУЖКГ створено за рішенням Черкаської обласної ради за №181 від 20.09.1990 року, передано в комунальну власність Жашківсько міської ради рішенням Черкаського облвиконкому за №136 від 20.12.1991 року. На сьогодні у підприємстві працює 100 осіб. Саме вони щодня боряться за життєздатність систем життєзабезпечення.

Фото без опису

Робота комунальників як повітря: поки є, її не помічають, а як тільки трапляються аварійні ситуації, потреба у цих фахівцях у громади відчувається  дуже гостро. По суті, затишок і комфорт у наших домівках та на вулицях територіальної громади великою мірою залежить від комунальної служби.

З нагоди свята на адресу комунальників лунали побажання.

Фото без опису

Ігор Цибровський – міський голова: «Я бажаю вам, аби було розуміння з боку споживачів. Щоб у цих відносинах панувала атмосфера партнерства та взаєморозуміння. Оптимізму вам, позитивного настрою і вдячності від людей».

Алла Мельник – заступник міського голови: «Низький вам уклін за вашу працю. Дуже приємно, коли до нас приїздять чужі люди і кажуть, що в нас затишно і чисто. Це ваша заслуга. Нехай гараздиться у ваших родинах. Здоров’я вам і щастя!»

Фото без опису

Микола Муштаєв – начальник Жашківського ВУЖКГ: «Люди нашу роботу бачать. Тому мусимо особливо відповідально ставитися до своїх обов’язків. Тож нам часто вказують на недоліки в роботі, і не менш часто дякують за нашу працю. Дякую вам і я. Здоров’я вам, натхнення, щоб ви ішли на роботу усміхнені в бадьорому настрої».

Фото без опису

Василь Лопатинський – інженер з охорони праці, голова профспілкового комітету ВУЖКГ: «Що б не говорили,  без нас, як і без води – і не туди і не сюди. Наша робота важлива. Не можу не згадати наших ветеранів праці, пенсіонерів. Здоров’я вам, сил і довгих літ життя»

Фото без опису

Для сучасних людей комунальні блага давно стали настільки звичною справою, що ніхто вже особливо і не замислюється над тим, скільки зусиль варто докласти для їх стабільності і який при цьому величезний тягар відповідальності лежить на плечах працівників житлово-комунального господарства. Адже саме від професіоналізму і відповідальності людей, які працюють в цій галузі, багато в чому залежить благополуччя кожного будинку та кожної родини. Тому з нагоди професійного свята міським головою були нагородженні грамотами кращих працівників підприємства:

Фото без опису

• Ужвенка Володимира Вікторовича – прибиральника території дільниці благоустрою;
  • Чаюн Світлану Степанівну - прибиральника території дільниці благоустрою;
  • Коломійця Петра Івановича - прибиральника території дільниці благоустрою;
  • Степаненко Галину Олександрівну - прибиральника території дільниці благоустрою;
  • Біленького Василя Васильовича – водія водопровідної дільниці;
  • Кусова Миколу Андрійовича – машиніста насосних установок водопровідної дільниці;
  • Братчук Світлану Петрівну – контролера водопровідної дільниці;
  • Горбаня Сергія Івановича – слюсара АВР водопровідної дільниці;
  • Цимбала Василя Арсеньовича – машиніста екскаватора автотранспортної дільниці;
  • Коломійця Сергія Михайловича – тракториста автотранспортної дільниці;
  • Савіцького Олександра Вікторовича – машиніста насосних установок каналізаційної дільниці;
  • Нілова Віктора Володимировича - машиніста насосних установок каналізаційної дільниці;
  • Левченка Владислава Вікторовича - машиніста насосних установок каналізаційної дільниці.