Вітаємо з професійним святом дільничних офіцерів поліції Жашківської громади!

Дільничний – це не просто поліцейський, а й часто психолог, соціальний працівник. З початком війни ця багатофункціональність стала іще помітнішою. Нині, окрім покладених обов’язків, дільничні офіцери поліції несуть службу на блокпостах, блокуючи незаконний обіг зброї та боєприпасів, перевіряють підозрілих осіб, патрулюють територію міста та сіл, виявляючи порушників комендантської години.

08:02 18.06.2022

Вітаємо з днем народження Яненко Вікторію Вікторівну!

Нині віншуємо з днем народження головного спеціаліста відділу фінансів, бухгалтерського та господарського обліку і звітності апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради – Вікторію Вікторівну Яненко.

08:00 04.06.2022

27 травня – Всесвітній день екстреної медицини!

Тих, хто щодня рятує життя і здоров'я людей в критичних ситуаціях, - працівників екстреної медицини, зокрема й колектив Жашківської підстанції Уманської станції швидкої екстреної медичної допомоги, вітаємо нині із Всесвітнім днем екстреної медичної допомоги.

12:50 27.05.2022